Konec, ať žije BAMBI 2013!

_dsc0543TÁBORSKO – Už je to devět let, když jsme v táborské sokolovně začínali s Václavem Pavlíkem pod patronací senátora Pavla Eyberta Bambiriádou. Tehdy vydatně pršelo a byla fakt hnusná zima. O rok později jsme prožili na náměstí TGM v Táboře zase téměř tropy, ale od té doby nám počasí doslova přeje. Většinou máme pěkné počasí, převážně sluníčko, hezky a teplo, i když nás sem tam ovlažil i lehký deštík…

* Před čtyřmi lety jsme byli vyřazeni ČRDM z měst, která oficiálně pořádají Bambiriády, a tak po domluvě bývalého štábu Bambiriády jsme založili staronovou tradici Bambi a začali myšlenku rozšiřovat do Plané nad Lužnicí, Sezimova Ústí a Chýnova.

* Bambi 2010 navštívilo 12.882 zájemců o dětské a mládežnické regionální volnočasové aktivity - Tábor 3.562, Sezimovo Ústí 5.242 a Planá nad Lužnicí 4.078 návštěvníků. Tento rok byl doslova bombastický, protože regionální přehlídku dětských a mládežnických aktivit navštívilo nejvíce zájemců z řad veřejnosti. Tento zlom byl i odrazem masmédií, že se o Bambi zajímala i Česká televize a skoro všechna regionální masmédia.

* Bambi 2011 se konala také na třech místech, ale jinde. Tradičně v Táboře a v Plané nad Lužnicí a místo Sezimova Ústí nastoupil Chýnov. Bambi 2011 se zúčastnilo 9.574 návštěvníků - Tábor 4.028, Chýnov 1.683 a Planá nad Lužnicí 3.883. Bylo to sice o něco méně než předešlý rok, ale vyměnili jsme Sezimovo Ústí za krásný Chýnov, i když jsme si do poslední chvíle mysleli, že bambiden bude i v Sezimově Ústí. Prostě a jednoduše - nové vedení radnice takovéto prezentaci dětských a mládežnických volnočasových aktivit asi nefandí, i když starosta města se holedbá tím, že je skaut.

_dsc0092* Účastnili se vystupující a prezentující dětské a mládežnické volnočasové aktivity z Tábora, Sezimova Ústí, Chýnova, Plané nad Lužnicí, Soběslavi, Veselí nad Lužnicí…

* Všechny tři dny byly slunné, i když v Táboře a v Chýnově občas zavál studený vítr a mraky nám stále vyhrožovaly déšť, který přeci jenom nepřišel….
* Záštitu na Bambi 2012 převzali starostové pořadatelských měst: Jiří Fišer, Pavel Eybert a Jiří Šimánek.

_dsc0134* Partnery Bambi 2012 byla nejen města Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí, ale také Střední zdravotnická škola Tábor, Městská policie Tábor, Policie České republiky.

* Mediálními partnery tentokrát byla rádia Blaník a Orlík, která už deset dní před akcí zahájila masovou kampaň (už jsem se bál otevřít i konzervu, abych sám na sebe z ní nebo lépe řečeno z jejího obsahu nepromluvil o letošní Bambi) – moc jim děkujeme, jejich moderátoři fantastičtí.

* Vyhlašovatelé Bambi 2012 byli opět starostové tří měst a zástupci DDM Tábor, ICM Tábor, GN - Galénův nadační fond, Hnutí Březový lístek a Asociace nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje.

* Loni jsme zaznamenali pouze jeden lehký úraz, a to v Plané nad Lužnicí, když vystupovali Jezerničtí páni. Při rytířském souboji sklouzl meč, který zapříčinil větší škrábnutí na čele jednoho z účinkujících, které bylo okamžitě ošetřeno zdravotnicí akce. Letos zdravotnický dozor nemusel vůbec zasahovat. Vše se obešlo bez zranění…., i když po pravdě žákyním z táborské zdravotnické školy se tajil dech při exhibici roztleskávaček ve čtvrtek v Táboře.

* Na úterý 22. května od 16 hodin v Plané nad Lužnicí je připravené slavnostní přijetí u plánského starosty města Jiřího Šimánka, kterého se určitě zúčastní všichni tři starostové měst, která dali záštitu letošní Bambi a samozřejmě vedoucí zúčastněných volnočasových aktivit na Bambi 2012.omluvil o letošní Bambi) – moc jim děkujeme, jejich moderátoři fantastičtí.

* Vyhlašovatelé Bambi 2012 byli opět starostové tří měst a zástupci DDM Tábor, ICM Tábor, GN - Galénův nadační fond, Hnutí Březový lístek a Asociace nestátních

* Letošní Bambi 2012 se zúčastnilo 10.455 návštěvníků - Tábor 5.293, Chýnov 2.039 a Planá nad Lužnicí 3.123.

PŘÍŠTÍ ROK BAMBI 2013 NAJDETE NA STRÁNKÁCH WWW.BAMBI2013.EBLOG.CZ


Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Did you enjoy this post? Why not leave a comment below and continue the conversation, or subscribe to my feed and get articles like this delivered automatically to your feed reader.

Comments

Dosud žádné komentáře.

Komentáře nejsou povoleny.