První den skončil, vystupovalo přes 500 účinkujících a přišlo 5.293 zájemců o volnočasové aktivity dětí a mládeže

dsc0585TÁBOR - Ve čtvrtek 17. května zahájila největší regionální přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže Bambi 2012, a to na náměstí TGM před Zemědělskou školou.

Vše vypuklo v pravé poledne

Ve 12 hodin už stály všechny expozice, na pódiu, ale také pod ním, se začaly střídat ukázky jednotlivých volnočasových aktivit. Sluníčko se sice schovávalo za mraky, ale velký vítr je vždy rozehnal, abychom nezmokli. Většina hledala co nejvíce oblečení, protože chvílemi byla až zima, na malou chvíli se do nás opřelo křičící sluníčko, ve střehu byly dvě zdravotnice ze Střední zdravotnické školy v Táboře, které ani letos nechyběli na táborské Bambi. Polední rozjezd Bambi zahájili Josef Musil za organizátory. Ve 13 hodin zazněly fanfáry v podání OMS Tábor, pak všechny přivítal starosta města Tábora Jiří Fišer, po něm pozval do Chýnova senátor a starosta města Chýnova Pavel Eybert a nakonec i  starosta Jiří Šimánek, který všechny pozval do svého městečka Plané nad Lužnicí na zakončení Bambi 2012.

Za první den vystoupilo přes pět set účinkujících z celého regionu a nakonec nám počasí přálo a přišlo 5.293 návštěvníků, zájemců o volnočasové aktivity dětí a mládeže.

Vidět a slyšet jsme mohli mažoretky ZŠ  Sezimova Ústí, Školní náměstí, show dance DDM Tábor, flétnový soubor ZŠ Chýnov, praporovou a bubenickou  exhibici Táborské gardy, fanfáry OMS, orientální tance ZŠ Chýnov, ukázky boje s dlouhým mečem Blossfechten při DDM Tábor, Čiriklóre dětský rómský taneční soubor, country skupinu Dupáček, vokálně instrumentální soubor ZŠ a MŠ nám. Mikuláše z Husi, Aerobic DDM Veselí nad Lužnicí, Taneční klub roztleskávaček Tábor, taneční skupina GR  Tábor, Taneční škola ATAK Tábor, taneční studio SaraH Tábor, kytarový soubor DDM Tábor. Ve stáncích a expozicích se prezentovaly tato volnočasové aktivity - DDM Tábor - výtvarná dílna, malování na obličej, soutěž v poznávání přírodnin, painballová střelnice, střelba na florbalového brankáře, ICM Tábor, Hnutí Březový lístek Jižní Čechy - Galénův Nadační fond, Asociace nestátních neziskových organizací Jižní Čechy, MS VZS při ČČK Soběslav, Divadlo Harfa Tábor - loutková pohádka Kašpárek a žába Kuňka, ČČK Tábor, Orienteering super sprint - Vébr sport, Painball club Tábor, Klub Logici Tábor, APLA Jižní Čechy o.s. - Asociace pomáhající lidem s autismem, Městská policie a Policie České republiky.

Další fotečky jsou na:
http://rehacek.rajce.idnes.cz/PRIPRAVA_BAMBI_2012/
http://rehacek.rajce.idnes.cz/BAMBI_2012_-_TABOR_-_1._den/
http://jiveob.rajce.idnes.cz/BAMBI_2012_-Tabor,_Chynov,_Plana_nad_Luznici

http://ddmtabor.rajce.idnes.cz/Bambi_Tabor_2012


Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Did you enjoy this post? Why not leave a comment below and continue the conversation, or subscribe to my feed and get articles like this delivered automatically to your feed reader.

Comments

[...] TÁBOR – Ve čtvrtek 17. května zahájila největší regionální přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže Bambi 2012, a to na náměstí TGM před Zemědělskou školou. Číst celý článek . . . . [...]

Komentáře nejsou povoleny.