Za 14 dní se sejdeme na TGM v Táboře

dsc0023Ve dnech 17. až 19. května se koná, už podeváté, největší regionální přehlídka dětských a mládežnických volnočasových aktivit Bambi 2012. Letos opět bude probíhat ve třech městech, a to ve čtvrtek 17. května se sejdeme v Táboře na náměstí TGM od 12.00 do 17.30, v pátek 18. května v Chýnově od 12.30 do 16.30, v sobotu 19. května v Plané nad Lužnicí od 14.00 do 18.00, kde proběhne i tradiční šachový turnaj Bambi o pohár ředitele DDM Tábor v Plané nad Lužnicí… Vše propukne ve čtvrtek 17. května ve 13.00 v Táboře na náměstí TGM před Zemědělskou školou slavnostním zahájením. O ozvučení a konferování se postará DJ Pepíček Lidral.

Během třídenního maratónu volnočasových aktiv dětí a mládeže v Táboře kromě zástupců Domu dětí a mládeže Tábor, Informačního centra pro mládež Tábor, Galénova nadačního fondu, hnutí Březový lístek a dalších stálic se představí červený kříž, muzikanti z Cheironu T, mladí záchranáři, kytaristé, historický šerm, Taneční klub roztleskávaček Tábor, Aerobic DDM Veselí nad Lužnicí, orientální tance JUMANAH, vokálně instrumentální soubor ZŠ a MŠ nám. Mikuláše z Husi v Táboře, taneční studio SaraH tábor, taneční skupina GR Tábor, country taneční skupina Dupáček, mažoretky ZŠ, Školní náměstěstí Sezimovo Ústí, Divadlo Harfa Tábor s loutkovou pohádkou, městská policie orienteering sprint, painball club Tábor….

dsc0484V Chýnově kromě vlastního bohatého programu žáků základní školy a dětských volnočasových aktivit a klubů do městečka zavítá například taneční kroužek z Veselí nad Lužnicí nebo břišní tance z Tábora. Nebudou chybět ani šermíři…

V Plané nad Lužnicí se už tradičně předvedou všechny sportovní oddíly, Junáci, modeláři, Městská knihovna, MC Kopretina, Divadélko Na nitce, Písničkové Froťáky, MŠ Pohádka a základní škola a místní dobrovolní hasiči. Jako hosté tu budou maňáskové divadlo domu dětí a mládeže, Paintball klub – DDM Tábor, Policie ČR, Skupina šermu Bloss Fechten, Folklórní soubor Dupáček, Show Dance nebo Aerobik z DDM Veselí nad Lužnicí. Nebude tu chybět ani šachový turnaj o pohár ředitele DDM Tábor nebo Florbalový turnaj nebo Výstava výtvarných prací plánských žáků ZUŠ Sezimovo Ústí  v plánské obřadní síni. Pochopitelně, že nebude chybět ani dvouhodinová diskotéka Pepíčka Lidrala.

Přijďte, program bude bohatý a počasí je objednané…

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Did you enjoy this post? Why not leave a comment below and continue the conversation, or subscribe to my feed and get articles like this delivered automatically to your feed reader.

Comments

Dosud žádné komentáře.

Komentáře nejsou povoleny.