Vše propukne už za necelý měsíc

rehacek_3TÁBOR / CHÝNOV / PLANÁ NAD LUŽNICÍ - Ve středu 11. dubna se konala další porada štábu Bambi 2012. Přítomni byli Josef Musil – prezident Bambi 2012 (DDM Tábor), František Doubek – ředitel Bambi Planá nad Lužnicí, Jiří Šimánek – starosta Planí nad Lužnicí, Vladimír Doležal – ředitel šachy Bambi, Dagmar Pařízková za město Tábor, Jiří Vébr za sportovce (Orienteering - super sprint) a Jiří Riki Řeháček – tiskový mluvčí (ANNO JČK, GNF, SBL).

dsc0063Shrnujeme: Největší přehlídka dětských a mládežnických volnočasových aktivit Bambi 2012 se koná ve dnech 17. až 19. května 2012. Bude probíhat ve třech městech, a to ve čtvrtek 17. května v Táboře na náměstí TGM od 12.00 do 18.00, v pátek 18. května v Chýnově od 12.30 do 16.30, v sobotu 19. května v Plané nad Lužnicí od 14.00 do 18.00, kde proběhne i tradiční šachový turnaj Bambi o pohár ředitele DDM Tábor v Plané nad Lužnicí… Je samozřejmé, že vše bude upřesněno na plakátek a masmédiích (Planá už má splněno a postupně se připojí další). Slavnostní zahájení bude ve čtvrtek 17. května ve 13.00 v Táboře na náměstí TGM před Zemědělskou školou. O ozvučení a konferování se postará Pepíček Lidral.

dsc0069Přihlášky se hromadí, v Táboře kromě DDM Tábor, ICM Tábor a dalších stálic se představí červený kříž, muzikanti z Cheironu T, mladí záchranáři, kytaristé, historický šerm, břišní tance…. V Chýnově kromě vlastního bohatého programu do městečka zavítá taneční kroužek z Veselí nad Lužnicí nebo břišní tance z Tábora. Nebudou chybět ani šermíři a další zájmové dětské a mládežnické aktivity. V Plané nad Lužnicí už tradičně předvedou všechny sportovní oddíly, Junáci, modeláři, Městská knihovna, MC Kopretina, Divadélko Na nitce, Písničkové Froťáky, MŠ Pohádka a základní škola a místní dobrovolní hasiči. Jako hosté tu budou maňáskové divadlo domu dětí a mládeže, Paintball klub – DDM Tábor, Policie ČR, Skupina šermu Bloss Fechten, Folklórní soubor Dupáček, Show Dance nebo Aerobik z DDM Veselí nad Lužnicí. Nebude tu chybět ani šachový turnaj o pohár ředitele DDM Tábor nebo Florbalový turnaj nebo  Výstava výtvarných prací plánských žáků ZUŠ Sezimovo Ústí  v plánské obřadní síni. Pochopitelně, že nebude chybět ani dvouhodinová diskotéka Pepíčka Lidrala.

Stále se ještě můžete přihlašovat, organizátoři se budou snažit najít pro vás prostor, ale neváhejte, protože vymezený čas není nafukovací.

Nezapomeňte také poslat s přihláškou povídání o vašem sdružení, skupině, spolku nebo organizaci, abychom vás mohli prezentovat na našich webovkách a v masmédiích. Prosíme všechny přihlášené, aby tak také učinili, protože bychom vaše aktivity rádi prezentovali.

Pokud se chcete letos zúčastnit Bambi 2012, tak kontaktujte co nejdříve sekretáře Václava Pavlíka, kteří shromažďují přihlášky a snaží se jednotlivé účastníky, podle možností, naplánovat do jejich nejlepšího času.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Did you enjoy this post? Why not leave a comment below and continue the conversation, or subscribe to my feed and get articles like this delivered automatically to your feed reader.

Comments

Dosud žádné komentáře.

Komentáře nejsou povoleny.